LietuviųEnglishРусский

      |          

Get Adobe Flash player

Примечание: Теперь доступно только на литовском языке!

| APIE ĮMONĘ

..............................................................................................................................

Įmonė |

Uždaroji akcinė bendrovė ALEKVIMA buvo įkurta 2000 metais Kovo 30 dieną, kaip privataus kapitalo bendrovė, kuri šiandien aktyviai plečia savo komercinę veiklą ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

ALEKVIMA atstovauja žinomus ir savo veiklos srityse pripažintus bei pirmaujančius Europos Sąjungos gamintojus, kurių produktai atitinka griežčiausius kokybės reikalavimus. Tiesioginis ir glaudus bendradarbiavimas su atstovaujamais gamintojais, leidžia bendrovės klientams ir partneriams pasiūlyti produktą „iš pirmų rankų“, kas užtikrina produkto kokybę, tiekimo operatyvumą, bei aktualaus gamintojo „know-how“ perteikimą, kad klientas gautų optimalų sprendimą.

Platus siūlomų prekių asortimentas yra aktualus įmonėms, kurių veikla susijusi su lauko inžinerinių tinklų sistemų pardavimu, projektavimu, įrengimu bei priežiūra.

Veikla |


+ didmeninė ir mažmeninė prekyba inžinerinių tinklų komponentais:

- vandentiekis

- dujotiekis

- vandens gręžiniai

- nuotekos ir drenažas

- telekomunikacija

- lietaus vandens nuvedimas

+ prekyba, techninio aptarnavimo ir eksploatavimo konsultavimas:

- vertikalaus gręžimo įranga bei įrankiai

+ prekyba, įrengimo ir eksploatavimo konsultavimas:

- geoterminio šildymo sistemos ir šilumos siurbliai

Vertybės|


- kokybė

- patikimumas

- lankstumas

- individualus dėmesys

- optimalus sprendimas

..............................................................................................................................

VEIKLA IR VERTYBĖS | NAUJIENOS | KARJERA