LietuviųEnglishРусский

               

Get Adobe Flash player

|DANWELL APŠILTINTAS VANDENS APSKAITOS ŠULINYS

..............................................................................................................................

Aprašymas |

DANWELL šuliniai

Apšiltintas vandens apskaitos šulinys DANWELL - tai modernus, saugus ir ekonomiškas vandens apskaitos sprendimas. Galima jį pritaikyti ir kitų techninių instaliacijų montavimui, kaip pavyzdžiui: vandens čiaupų, vandens siurblių, vandens lygio matuoklių, įvairių sujungimų, geoterminių kolektorių, telekomunikacijų ir kitų instaliacijų montavimui.

Vandens apskaitos prietaisas (skaitliukas) DANWELL šulinyje yra sumontuotas prie pat žemės paviršiaus ir yra lengvai pasiekiamas pakėlus šulinio dangtį. Tai leidžia turėti netrukdomą priėjimą prie skaitliuko visomis sąlygomis, o ypatingai tai aktualu esant aukštam gruntinio vandens lygiui. Esminė DANWELL šulinio savybė, kad jis neturi dugno ir tai leidžia išnaudoti žemės šilumą. Kartu su gerai apšiltintu šulinio korpusu ir dangčiu, tai leidžia šuliniui neprašalti esant išorėje net iki -30°C laipsnių.

Privalumai|

-    šiuolaikiškas vandens apskaitos sprendimas
-    patikima apsauga nuo užšalimo net iki - 30°C
-    paprastas priėjimas bet kokiomis sąlygomis
-    greitas ir paprastas montavimas
-    lengvai transportuojamas, bendras svoris apie 20 kg
-    eilė kitų techninių instaliacijų montavimo galimybių
-    prieinama kaina

DANWELL šuliniai

Tiekimo forma |

DANWELL apšiltintas vandens apskaitos šulinys su dangčiu ir prailgintojais iki 1150mm ir iki 1600mm, nerūdijančio plieno žiedas montuojamas prie dangčio, armatūros montavimo žiedas, 2 montavimo plokštelės,  armatūra: alkūnė, 2 čiaupai, trišakis, nuorintojas, 2 prailgintojai armatūros sujungimui, plastikinis užraktas ir 2 plastikiniai raktai.

Vandens apskaitos prietaisas (skaitliukas) yra pasirenkamas individualiai ir į komplektą neįeina!

Tech. parametrai|

DANWELL šuliniai

Vidinis šulinio skersmuo:                  500 mm

Vidinis dangčio skersmuo:                400 mm

Izoliuoto šulinio korpuso aukštis:       700 mm

Bendras aukštis                               1150 mm

Aukštis su prailgintoju                     iki 1800 mm


Kitos pastabos|

DANWELL apšiltintas vandens apskaitos šulinys yra skirtas montuoti šaligatviuose bei automobilių stovėjimo vietose pagal EN 124, B125/D400 klasę, o intensyvaus automobilių eismo gatvėse montuojamas su papildomu apsauginiu dangčiu (žiedu) iš viršaus.

Info. puslapis|

Susisiekite su mumis

Kainininkas|

Susisiekite su mumis

..............................................................................................................................