Paslaugos

ALEKVIMA - tai patikimas partneris įvairaus dydžio mažmeninės bei didmeninės prekybos įmonėms, kaip ir kitoms komercinę, statybinę ar gamybinę veiklą vykdančioms įmonėms. Savo klientams siūlome visoje Europoje pripažintų gamintojų produktus, kurie atitinka griežčiausius kokybės reikalavimus ir yra sertifikuoti Europos Sąjungoje. Platus sandėliuojamų prekių asortimentas ir logistikos operatyvumas užtikrina maksimaliai greitą kliento poreikių patenkinimą, siekiant maksimaliai padidinti jų pardavimus, darbo našumą ir pelną.

 

Logistika

ALEKVIMA savo klientams siūlo greitą ir patogų prekių pristatymą Lietuvoje bei visose Baltijos šalyse. Turime sudarę sutartis su pripažintomis ir laiko patikrintomis transporto paslaugas teikiančiomis bendrovėmis, kurios gali operatyviai ir saugiai pristatyti kiekvieną Jūsų užsakymą tiesiai į Jūsų nurodytą vietą. Suformuota užsakymo ir logistikos sistema klientui leidžia atlikti užsakymą iki 14.00 val., kad prekes gautų jau kitą dieną. Tiesiai iš gamintojo importuojamoms prekėms gali būti sudaromi tiesioginio (pvz. į kliento sandelį ar statybos objektą) pristatymo planai bei laiko grafikai, kurie suteiks Jums daugiau lankstumo bei operatyvumo vykdant savo įsipareigojimus. Jums pageidaujant, skubūs užsakymai gali būti įvykdyti per trumpiau negu 24 val. Tokie svarbūs užsakymai, kuriuos būtina pateikti iki 12.00 val., Lietuvoje gali būti pristatyti ir tą pačią dieną iki 17.00 val arba iki 12:00 Latvijoje arba Estijoje.

 

Konsultavimas

Per 20 metų ALEKVIMA sukaupė vertingos patirties savo veiklos srityje ir gali rekomenduoti optimalius metodus bei sprendimus, kad kliento projektai būtų tinkamai įvykdyti, o problemoms būtų rasti geriausi sprendimai.

 

Įrankių nuoma

ALEKVIMA siūlo įvairių kokybiškų įrankių bei įrangos nuomos paslaugas.

Pranešimas išsiųstas sėkmingai!
Privaloma teisinga sudėtis!
* Sutinku su įmonės duomenų privatumo politika.
2 + 17 =