Privatumo politika

Pranešimas apie asmens duomenų tvarkymą

ALEKVIMA, UAB, kaip šio tinklalapio valdytoja, labai rimtai vertina jūsų asmens duomenų saugumą. Mes neatskleidžiame jūsų asmens duomenų ir tvarkome juos laikydamiesi Europos Sąjungos bendrojo duomenų apsaugos reglamento (ES BDAR).

Šiame pranešime apie privatumo politiką paaiškinama, kokiu būdu, kokia apimtimi ir kokiu tikslu renkami bei naudojami www.alekvima.lt tinklalapio lankytojų ir naudotojų duomenys. Jei turite klausimų dėl duomenų apsaugos, rašykite el. paštu info@alekvima.lt arba toliau nurodytu adresu.

Duomenų valdytojas

ALEKVIMA, UAB

Eišiškių pl. 26

LT-02184 Vilnius, Lietuva

info@alekvima.lt

Tinklalapio naudojimas

Privatumo politikos nustatytos sąlygos taikomos kiekvieną kartą jums norint pasiekti duomenų valdytojo teikiamą turinį ir /ar paslaugą, nepaisant to, kokį įrenginį (kompiuterį, mobilųjį telefoną, planšetę, televizorių ar kt.) naudojate.

Labai svarbu, kad atidžiai perskaitytumėte šią privatumo politiką, nes, kiekvieną kartą lankydami duomenų valdytojui priklausančiose interneto svetainėse sutinkate su sąlygomis, aprašytomis šioje privatumo politikoje. Jei nesutinkate su šiomis sąlygomis, prašome nesilankyti mūsų svetainėse, nesinaudoti mūsų turiniu ir/ar paslaugomis.

Patvirtiname, kad mūsų svetainių lankytojų duomenys bus renkami laikantis galiojančių Europos Sąjungos bei Lietuvos Respublikos teisės aktų reikalavimų bei kontroliuojančių institucijų nurodymų. Taikomos visos protingos techninės ir administracinės priemonės tam, kad mūsų surinkti duomenys apie svetainės lankytojus būtų apsaugomi nuo praradimo, neleistino naudojimo ir pakeitimų.

Asmenys, kurie yra jaunesni negu 16 metų, negali teikti jokių asmens duomenų per mūsų svetaines. Jei esate asmuo, kuris yra jaunesnis negu 16 metų, prieš pateikdami asmeninę informaciją, turite gauti savo tėvų arba kitų teisėtų globėjų sutikimą.

Naršymas mūsų tinklalapyje nenurodant asmens duomenų

Mūsų tinklalapiu galima naudotis nenurodant asmens duomenų, išskyrus slaptažodžiu apsaugotą sritį. Duomenys naudojami tik tvarkant, tobulinant interneto medžiagą ir apdorojant jūsų užklausas. Mes nustatome, iš kokių domenų ateina mūsų tinklalapio lankytojai, analizuojame šiuos duomenis norėdami nustatyti tendencijas ir parengti statistiką, bet paskui duomenis pašaliname. Be to, šiame tinklalapyje pateikiamos nuorodos į kitus tinklalapius. Intelektinės nuosavybės teisių į šį tinklalapį turėtojas neprisiima atsakomybės už kitų tinklalapių duomenų apsaugos nuostatas ar turinį. Jei turite klausimų ar pastabų dėl mūsų duomenų apsaugos praktikos, susisiekite su mumis adresu info@alekvima.lt.

Naršymas mūsų tinklalapyje nurodant asmens duomenis

Jei jūs mūsų tinklalapyje savo noru ar registruodamasis įrašote savo asmens duomenis (pvz., vardą, pavardę ar el. pašto adresą), šie duomenys nebus perduodami trečiosioms šalims be jūsų aiškaus sutikimo arba įstatymu numatyto leidimo. Jei registruojatės mūsų tinklalapyje sykiu sudarote su mumis sutartį, pagal kurią atitinkamas profilis išsaugomas ir parengiamas.
Duomenys tvarkomi vykdant sutartinius įsipareigojimus, tvarkant apskaitą, tiekiant pagal sutartį užsakytus produktus ir teikiant paslaugas, perduodant jūsų adresą logistikos bendrovėms, kad jos pristatytų prekes, ir siunčiant įdomią informaciją apie produktus ir akcijas. Jūsų duomenys mūsų įmonėje perduodami asmenims, kurie dalyvauja įgyvendinant sutartį ar priimant sprendimus. Jei duomenys perduodami trečiosioms šalims, kai toks perdavimas nėra reglamentuojamas įstatymo, būtina gauti jūsų aiškų sutikimą. Sprendimai nėra priimami automatiškai.
Mes tvarkome jūsų duomenis tik tiek laiko, kiek būtina mūsų sutarčiai įgyvendinant ar pagal galiojančius teisės aktus arba remiantis jūsų duomenų perdavimo pagrindu. Mes savo nuožiūra nešaliname jūsų asmens duomenų. Tačiau jūs bet kada galite keisti konkrečius savo profilio duomenis. Išsaugoti jūsų profilio asmens duomenys visiškai ištrinami gavus prašymą el. pašto (nurodžius jūsų naudotojo vardą) adresu info@alekvima.lt, nebent šie duomenys nebegali būti toliau saugomi negavus leidimo. Komerciniai dokumentai saugomi įstatymo numatytą laikotarpį ir vėliau šalinami laikantis duomenų apsaugos taisyklių.

SLAPUKAI

Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudojame slapukus, kad galėtume siekiant pagerinti naudotojo patirtį, suasmeninti turinį bei skelbimus ir analizuoti srautą. Be to, svetainės naudojimo informaciją bendriname su reklamos ir analizės partneriais, kurie gali ją pridėti prie kitos jūsų pateiktos arba naudojant paslaugas surinktos informacijos. Toliau naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate su mūsų slapukais.

Slapukai – tai tekstiniai failai su nedideliu informacijos kiekiu, kurie siunčiami į Jūsų naršyklę ir išsaugomi Jūsų kompiuteryje, mobiliajame telefone ar kitame įrenginyje, kai Jūs apsilankote interneto svetainėje. Kiekvieną kartą sugrįžus į tą pačią interneto svetainę, slapukai vėl atsiunčia informaciją į šią svetainę Pagal įstatymą slapukus galime saugoti jūsų įrenginyje tik tuo atveju, jei jie būtini šios svetainės veikimui. Šioje svetainėje naudojami įvairių tipų slapukai. Kai kuriuos slapukus įdeda mūsų puslapiuose naudojamos trečiųjų šalių tarnybos.

Kokio tipo slapukus mes renkame?

- Būtini slapukai

Šie slapukai būtini tam, kad vartotojas galėtų naršyti Interneto svetaines ir naudotis jomis bei jose esančiomis funkcijomis. Kad svetainę būtų lengviau naudoti, būtinais slapukais aktyvinamos pagrindinės funkcijos, pavyzdžiui, naršymo puslapiuose ir prieigos prie svetainės apsaugotų sričių. Be šių slapukų svetainė neveiks tinkamai.

- Statistinių duomenų ir veikimą gerinantys slapukai

Šiuos slapukus naudojame rinkti informaciją apie tai, kaip lankytojai naudojasi mūsų Interneto svetainėmis. Šie statistiniai duomenys suteikia mums informacijos, kaip dažnai lankomasi mūsų Interneto svetainėse, kuriuose mūsų Interneto svetainės puslapiuose lankytojai praleidžia daugiausiai laiko ir kaip dažnai jie naudojasi puslapiu ar jo dalimi. Tai leidžia mums padaryti mūsų Interneto svetainių struktūrą, naršymą joje ir turinį kaip įmanoma patogesniu vartotojui. gali stebėti, ar Jūs susiduriate su kokiomis nors klaidomis, ir nustatyti, kurias Interneto svetainės dalis reikia koreguoti.

- Rinkodaros slapukai

Šie slapukai naudojami įvertinti rinkodaros kampanijų pateikimą ir rezultatyvumą bei riboti Jums pateikiamos reklamos kiekį. Trečiųjų šalių reklamos skelbėjai, reklamos tinklai, duomenų mainų, rinkos analizės ir kitų paslaugų teikėjai į Jūsų įrenginį gali įrašyti trečiųjų šalių tikslinius reklaminius slapukus.

- Neklasifikuoti slapukai

Neklasifikuoti slapukai – tai tokie slapukai, kurių klasifikavimą vykdome kartu su atskirų slapukų teikėjais.

Konkretūs mūsų naudojami slapukai

Mes naudojame konkrečius slapukus, kad būtų galima generuoti anonimiškas ataskaitas ir statistiką.

- Google Analytics ir Google Tag Manager

Svetainėje taip pat yra tam tikrų komponentų, kuriuos perduoda „Google Analytics“ – „Google Inc.“ teikiama žiniatinklio srauto analizės paslauga. Tai trečiosios šalies slapukai, kurie renkami ir tvarkomi anonimiškai, siekiant stebėti ir gerinti pagrindinės svetainės veikimą (veikimo gerinimo slapukas). „Google Analytics“ naudoja slapukus rinkti ir analizuoti anonimišką informaciją apie svetainės naudotojų veiksmus. Šią informaciją renka „Google Analytics“, kuri ją apdoroja siekdama parengti ataskaitas svetainės savininkams apie svetainėje vykdomą veiklą. Išsamesnė informacija pateikta šiose tinklavietėse: http://www.google.com/policies/privacy/ ir https://www.google.lt/policies/privacy/partners/. Galite savo nuožiūra panaikinti „Google Analytics“ diegimą savo naršyklėje, pasirinkdami „Google“ „pasirinkimo“ (angl. opt-out) komponentą. Norėdami išjungti „Google Analytics“, spauskite šią nuorodą https://tools.google.com/dlpage/gaoptout.

- Tawk.to

Interneto svetainėje naudojamas „tawk.to“ – pokalbio gyvai sprendimas, kurį siūlo „tawk.to Ltd“. „Tawk.to“ slapukai leidžia mums identifikuoti ir sekti lankytojus. Pokalbio žurnalas gali būti išsaugomas kartu su Jūsų asmeniniu profiliu, siekiant užtikrinti puikų klientų aptarnavimą. „Tawk.to“ nerenka jokios asmenį identifikuojančios informacijos, išskyrus informaciją, kurią Jūs tikslingai pateikiate mums. Šiai informacijai rinkti „Tawk.to“ naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie Tawk.to ir jos naudojamų slapukų tipus rasite „Tawk.to“ privatumo politikoje: https://www.tawk.to/privacy-policy/.

Kaip valdyti slapukus?

Slapukus galite tvarkyti ir (arba) ištrinti savo nuožiūra. Savo kompiuteryje galite ištrinti visus išsaugotus slapukus, o daugumoje naršyklių galite pasirinkti, kad slapukai nebūtų išsaugomi. Jei norite pašalinti slapukus iš savo mobiliojo telefono, žr. savo telefono naudojimo instrukciją. Atminkite, kad išjungę slapukus, galite netekti galimybės naudotis daugybe funkcijų, kurios taip pat būtinos Interneto svetainių veikimui.

Jūsų teisės

Pagal BDAR jūs turite šias teises:

- Teisė susipažinti su savo duomenų tvarkymu
- Teisė prašyti ištaisyti duomenis
- Teisė reikalauti ištrinti duomenis
- Teisė apriboti duomenų tvarkymą
- Teisė nesutikti, kad būtų tvarkomi duomenys
- Teisė į duomenų perkeliamumą
- Teisė atšaukti sutikimą, kuris daro poveikį vėlesniam duomenų tvarkymui
- Teisė pateikti skundą priežiūros institucijai

Galiojimas ir pakeitimai

Ši privatumo politika galioja nuo 2018 m. gegužės 17 d. Jei pakeisime šią privatumo politiką, paskelbsime jos atnaujintą versiją savo svetainėje www.alekvima.lt. Privatumo politikos pakeitimai ir (ar) papildymai įsigalioja po jų paskelbimo interneto svetainėje momento.

Pranešimas išsiųstas sėkmingai!
Privaloma teisinga sudėtis!
* Sutinku su įmonės duomenų privatumo politika.
5 + 13 =