Geoterminis zondas 2xd40x3.7mm (50-160m)

Geoterminis zondas 2xd40x3.7mm (50-160m)

  • Prekės kodas: -
  • 231,05 €

  • Be PVM: 190,95 €
  • PE vertikalus kolektorius (geoterminis zondas) yra pagrindinis gruntas/vanduo šilumos siurblių įrengimo elementas. Zondą sudaro PE vamzdžių pora, užpildyta cirkuliaciniu etileno arba propileno glikolio šilumos perdavimo skysčiu ir 180 laipsnių galvute gale. Zondas įleidžiamas į vertikalius gręžinius, o norint pagerinti jo efektyvumą, gręžinio ertmę užpildoma didelio šilumos laidumo geoterminių gręžinių užpildymo mišiniu.

    Vertikalių kolektorių gylis ir kiekis priklauso nuo reikalingo šilumos kiekio, šilumos siurblio charakteristikų ir geologinių sąlygų. Dideliems objektams, norint tiksliai įvertinti išgaunamos šilumos kiekį, verta atlikti šiluminio laidumo bandymą (TRT - Thermal Response Test), kuriame nurodoma, kaip efektyviai išgaunama žemės šilumas, atsižvelgiant į kolektoriaus konstrukciją ir užpildymą.

    Gręžiniai paprastai būna nuo 50 m iki 160 m gylio. Tinkamai suprojektuotas ir sumontuotas vertikalus kolektorius efektyviai atlieka šilumos išgavimo procesą. Zondai būna pagaminti iš skirtingo slėgio klasių (PN10, 12.5, 16) ir tipo plastikinių vamzdžių: standartinio polietileno PE100, naujos kartos atsparaus įbrėžimams polietileno PE100 RC (“Resistance to Crack”) arba  inovatyvių PE100 RC “TURBO” (su radialiniu išfrezavimu viduje efektyvesniam šilumos išgavimui) vamzdžių.

    Susijusios prekės